Hakkımızda

Ofisimiz Hakkında

Ofisimiz Hakkında

Hukuk büromuz, Konya’da Boşanma Davaları, Mal Paylaşımı Davası, Miras Davaları, Tapu İptali ve Tescil Davaları, Kira Hukuku Davaları (Tahliye Davası, Kira Tespit Davası vs.), Sgk Tarafından Karşılanmayan İlaçlara Yönelik Hukuki Süreçler gibi birçok alanda deneyime sahiptir. Müvekkillerimizin menfaatlerini her zaman ön planda tutar ve mevzuat ile Yargıtay kararları ışığında müvekkillerimizin haklarını korumak için çalışırız.

Konya’da Boşanma, Velayet, Nafaka, Mal Rejiminin Tasfiyesi, Kadastro Hukuku, Tapu İptali ve Tescili, Tahliye davalarıyla ilgili tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

KURUCU AVUKAT

Deneyimli ve Uzman Kadro

Boşanma Davası, Kira Hukuku, Tapu İptali davası başta olmak üzere birçok alanda deneyimli ve uzmanlaşmış bir avukat kadrosuna sahibiz. Sorunlarınızın çözümüne yönelik etkili bir süreç yürütürüz.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Bizler, davalarınızı hızlı ve etkili şekilde sonuçlandırmaya odaklanırız. Müvekkillerimizin haklarını korurken zaman ve maliyetten tasarrufu sağlamak için çabalarız.

Sürekli İletişim ve Geri Bildirim

Müvekkillerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak gelişmeleri hızlı bir şekilde bildiririz. Ayrıca müvekkillerimizin bizlere ihtiyaç duyduğu anlarda ulaşılabilir olmaya özen gösteririz. 

Sık Sorulan Sorular

Boşanma davası ne kadar sürer?

Boşanma davaları karmaşık olabilmektedir. Süreç çekişmenin yaşandığı konuların sayısına bağlı olarak değişebilir. Ancak genellikle boşanma davaları Türkiye’de bir yıl sürebilmektedir. 

Evlilik birliğinde edinilen malların paylaşımı nasıl yapılır ve dava nasıl sonuçlandırılır?

Mal paylaşımı, çiftin evlilik içerisinde edindiği malların bölüştürülmesi anlamına gelir. Bu süreç, taraflar arasındaki anlaşmazlıklara ve mal varlığının türü ile sayısına bağlı olarak değişebilir. Dava sonunda evlilik birliği içerisinde edinilmiş olan mallar başkaca bir etken yok ise eşit bir şekilde bölüştürülür.

Kira hukuku davalarında kiracı veya kiralayanın hakları nelerdir?

Kiracı ve kiralayanın hakları, kiracılık ilişkisinin türüne, sözleşmeye ve sözleşmenin süresine bağlı olarak değişebilir. Kira Hukukuna yönelik anlaşmazlık yaşıyorsanız tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Tapu iptali davası nedir, nasıl açılır ?

Tapu iptali ve Tescili davası, tapu kayıtlarının yanlışlıkla veya hileli bir şekilde tescil edildiği durumlarda açılmaktadır. Bu tür bir dava, hukuka aykırı tescili yapılan bir taşınmazın tapu kaydının iptalini sağlayarak maliki adına tescil edilmesini amaçlar. Tapu İptali ve Tescil Davası açmak için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Melisa Doğan
Melisa Doğan
02/02/2024
Süreç boyunca sürekli ulaşabildim, boşanma avukatı olarak hukuki destekleriniz için teşekkürler.
neslihan yüksel
neslihan yüksel
01/02/2024
Çok memnun kaldım her konuda çok yardımcı oldukları için çok teşekkür ediyorum
Muhammed Aydin
Muhammed Aydin
08/01/2024
Tapu iptali davası için başvurduk . Akın bey çok ilgili ve bilgili . Bütün süreçte bizleri bilgilendirdi .
Hasan Hüseyin Ayan
Hasan Hüseyin Ayan
01/01/2024
Kira davasi icin ciktigimiz bu yolda gayet ilgili.titiz.samimi ve guvenilir.. Insallah beraber guzel sonuc alacagiz
Ayhan Patınlı
Ayhan Patınlı
01/01/2024
Akın bey gerçekten çok güzel bir avukat kira davası konusuna bakıyor
Ayşe Erdoğan
Ayşe Erdoğan
13/11/2023
İdari bir sorunumla alakalı olarak Akın Bey'e başvurmuştum.Öncelikle neler yapabileceğimizi,sürecin nasıl işleyeceğini detaylı bir şekilde anlattı.İdare Mahkemesine davamızı açtık.Tüm süreç boyunca her konuda bilgilendirildim,dosyam çok iyi takip edildi.Gönül rahatlığıyla idare davalarınızı emanet edebilirsiniz.Avukat Bey'e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.
Kezban Akkaş
Kezban Akkaş
13/10/2023
Akın Bey gerçekten çok iyi ve ilgili bir avukat. Sizin sorununuzu sabırla dinleyerek çözüm yollarını arayan, beyefendi, ses tonuyla bile size güven veren, anlayışlı, işinin ehli biri. Ona çok ama çok teşekkür ederim. Eğer iyi bir avukat arıyorsanız muhakkkak onunla iletişime geçin. Ayrıca böyle iyi, müvekkiline her konuda destek veren ve adaletli bir insan olması ise gerçekten takdire şayan. Yolu daima açık olsun...
Abdullah Tokmak
Abdullah Tokmak
11/10/2023
Tapu iptali davamda bana bir avukattan daha fazlasini yapan gerek ilgisi ve herşeye hoşgörüsüyle yaklaşan sayılı kalmış avukatlardan birisiniz teşekkür ederim herşey için
Yusuf Yiğin
Yusuf Yiğin
20/09/2023
Ceza davaları konusunda derin bilgilere sahip çok kaliteli bir avukat. Kendisine teşekkür ederiz